Eliza Hoxha ka qenë e ftuar sot për të folur për jetën e saj private dhe atë profesionale në emisionin “E Diell”!

Për ju që nuk e dini, ajo është edhe pedagoge e arkitekturës, dhe për këtë ka folur në emision, e ngacmuar nga gazetari Ervin Kurti.

Ky e fundit e ka pyetur nëse e ka ngacmuar ndonjë nga studentët dhe Eliza u përgjigj sinqerisht kur tha “Po, më kanë ngacmuar”.

E kemi fjalën për ngacmime të tipit “A do pimë një kafe”, të cilave Eliza iu përgjigjet me mjaft sportivitet.

Ajo shprehet se herë pas herë pi kafe dhe me studentët në kohë të lirë, por jo pas orës 22:00 të darkës.

 

Shpërndaj me

Loading...