fbpx

Mbrëmë u organizua dasma e aktores Jonida Vokshi me producentin Besnik Krapi.

E në këtë dasëm nuk kishte si të mungonte mikesha e ngushtë e Jonidës, këngëtarja Elvana Gjata, të cilës edhe ju dha një rol mjaft i rëndësishëm në dasëm.

Ajo i lexoi betimet dhe ishte ndër protagonistet në dasëm, duke marrë parasysh edhe shoqërinë që ka me aktoren që mbrëmë i dha fund beqarisë.

Atmosfera ishte shumë e mirë dhe të pranishmit u argëtuan, e në një moment Elvana me nusen filluan kërcimin i cili duket se do të mbetet gjatë në memorien e tyre.

Elvana

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 15 septembre 2019

Shpërndaj me

Loading...