Tema e sotme e emisionit ‘Magazina ekonomike’ do të jetë Ligji i ri për tregjet. A do të kenë kushte më të mira pazarxhinjtë dhe ata që blejnë? Të ftuar janë këshilltarja shtetërore në Ministrinë e ekonomisë, Biljana Stojanovska dhe kryetari i Grupacionit të tregjeve në Odën ekonomike, Bllagoj Davitarov. Na ndiqni…

Shpërndaj me

Loading...