fbpx

Cilat janë aftësitë kuruese të marihuanës dhe a duhet të legalizohet për përdorim mjekësor? Si ndikon ajo në kurimin e pacientëve të sëmurë me kancer? – Përgjigjet në lidhje me këtë temë aktuale do ti mësoni në edicionin më të ri të emisionit “Pasqyra e Shëndetit”. Na ndiqni…

Shpërndaj me

Loading...