fbpx

Cilat simptome tregojnë se diçka nuk është në rregull me gjëndrën tuaj tiroide? Si t’i dalloni simptomat dhe çfarë duhet të bëni? – Mësoni në edicionin më të ri të emisionit “Pasqyra e Shëndetit” – plus ju zbulojmë se si në mënyrë të shpejtë dhe pa dhimbje të çliroheni nga syzet tuaja. Na ndiqni…

Shpërndaj me

Loading...