fbpx

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në një intervistë ekskluzive për Alsat-M në “Rruga drejt” tha se nuk ka asnjë alternativë tjetër, zgjdhjet do të mbahen më 5 qershor. Ahmeti ndër tjerash tha se Zoran Zaev bashkë me partin e tij duhet të reflektojnë dhe të bëhen pjesë e procesit, pasi kjo është më e mira për shtetin.

Shpërndaj me

Loading...