fbpx

Pas vendimit për anulimin e zgjedhjeve dhe kthimin e qeverisë së vjetër VMRO-DPMNE- BDI, Maqedonia e tejkaloi krizën, apo po hyn në një krizë edhe më të thellë politike. Në këtë temë  në emisionin “Rruga drejt…” në Alsat debatojnë Zylfi Adili, nënkryetar i partisë UNITETI, Agon Ferati, nënkryetar i LR-PDSH dhe Valon Bela, ish përfaqësues i shoqërisë civile.

Shpërndaj me

Loading...