Në kuadër të emisionit të sotëm “360 gradë”,  debatohet rreth zgjedhjeve të parakohshme të 15 korrikut. Të ftuar Buçkovski, Selmani dhe Klekovski. Na ndiqni…

Shpërndaj me

Loading...