fbpx

“Lufta kundër korrupsionit” , do të jetë tema e emisionit të sotëm “Magazina Ekonomike”. Të ftuar të gazetarit Goran Temenugov për të debatuar në këtë temë janë: Ljupço Nikollovski, zv. kryeministër, Biljana Ivanovska, kryetare e Komisionit antikorrupsion dhe Maksim Acevski, revizor shtetëror.

Shpërndaj me

Loading...