fbpx

A po merr jetë ideja e amnistisë në këmbim të votave në parlament për ndryshimet kushtetuese? A mund të ndodhë diçka e tillë dhe sa do jetë e pranueshme?

Diskutojnë: Mersel Bilalli – Opinionist dhe këshilltar i Kryeministrit Zaev, Vlladimir Bozhinovski – Profesor Universitar dhe Visar Ademi – Opinionist.

 

Shpërndaj me

Loading...