fbpx

Blerim Reka në intervistën e parë 5 muaj pas zgjedhjeve presidenciale, flet për përfshirjen e tij në politikë dhe rreth “Shengenit Ballkanik” dhe procesit integrues.

Shpërndaj me

Loading...