Maqedonia e veriut, ka hyrë në fazën e para zgjedhjeve. Qeveria është teknike, parlamenti pushoi së funksionuari dhe tashmë gjithë fokusi do jetë në zgjedhjet e përgjithshme të 12 prillit. Por çfarë parlamenti dhe qeverie kishim? Të ftuar në program: Arta Toçi – AA, Fadil Zendeli – LB dhe Kreshnik Bekteshi – BDI.

 

Shpërndaj me

Loading...