fbpx

Debat i nxehtë në emisionin 200 në Alsat, mes përfaqësuesve të LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, Bojan Mariçiq dhe Pançe Toshkovski. Në qendër – “bombat” që Antonio Milloshoski i dorëzoi në Prokurorinë Publike.

Shpërndaj me

Loading...