fbpx

Si duhen parë lehtësimet e masave ndaj Kovid 19? Çdo të thonë ato për ekonominë dhe përditshmërinë? E ftuar në program, Mila Carovska, zëvendëskryeministre për çështje ekonomike.

Shpërndaj me

Loading...