Kompromisi për datën e zgjedhjeve, mes pandemisë dhe demokracisë. Të ftuar në program janë: Antonio Milloshovski – VMRO DPMNE, Arben Taravari – ASH, Konstadin Kostadinov – LSDM dhe Bujar Osmani – BDI.

Shpërndaj me

Loading...