Si do jetë normaliteti i përditshmërisë dhe politikës pas paralajmërimeve për lehtësimin e masave ndaj pandemisë? Të ftuar në program janë Shaban Memeti, Drejtor ISHP-së dhe Jeton Shasivari, Profesor universitar.

Shpërndaj me

Loading...