Përplasjet mes veti dhe zhgënjimi ndaj klasës politike a zmbraps qytetarët nga votimet për referendumin për emrin?

Debatojnë: Rexhail Ismaili – BDI; Syria Rashidi – ASH dhe Arianit Hoxha – “Besa” e Bilall Kasamit.

 

Shpërndaj me

Loading...