fbpx

Kur do të zhvillohen zgjedhjet? A do vazhdojë fushata, apo ajo do shtyhet? Cilat janë marrëdhëniet mes BDI-së dhe LSDM-së?
Të ftuar në program janë: Bujar Osmani, zv. Kryeministër dhe Kosta Petrov, nënkryetar i LSDM-së.

Shpërndaj me

Loading...