fbpx

Si duhet parë zhvillimet rajonale, marrëveshjet e SHBA me Kosovën e Serbinë dhe ndryshimi i pushtetit që pritet në Malin e Zi, pas zgjedhjeve atje. Të ftuar: Dritan Abazoviç – Kryetar i “URA”, Adriatik Kelmendi – Gazetar dhe Drejtor i Klan Kosova dhe Dan Oryan, Drejtor për Ballkanin pranë Ministrisë së Jashtme të Izraelit.

Shpërndaj me

Loading...