fbpx

 

Emisioni i sotëm “Rruga drejt…”, sjell para jush rrëfimet e pacientëve të prekur nga virusi Korona 19, disa prej të cilëve janë në gjendje më të rëndë. Në Klinikën Infektive Arta bashkë me ekipin e saj takuan pacientë nga Shkupi, Tetova, Prilepi dhe shumë qytete të tjera!

Shpërndaj me

Loading...