fbpx

Datë për nisjen e negociatave për anëtarësim ne Bashkimin Evropian do të ketë, por jo në qershor. Sipas parashikimeve përcaktimi i saj pritet të ndodh pas verës, në shtator apo tetor. Kjo është tema e debatit të sontëm të drejtpërdrejt në “Rruga drejt” me të ftuarit tanë: Bujar Osmani, zv/kryeministër për Çështje Evropiane; Radmilla Sheqerinska, ministre e Mbrojtjes dhe Nikolla Dimitrov, ministër i Jashtëm.

Shpërndaj me

Loading...