Do të ketë apo jo koalicion opozitar? Dilemat, besojmë, do na i pastrojnë protagonistët e debatit të sontëm! Arben Taravari, sekretar i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët; Arianit Hoxha, sekretar i përgjithshëm i Lëvizjes BESA dhe Kreshnik Bekteshi, ministër nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim.

Shpërndaj me

Loading...