fbpx

I ftuar: zv/ministri i Shëndetësisë Armend Arsllani, ndërsa në lidhje me Skype Ylber Isufi, zv/drejtor i Spitalit të Kumanovës, Bul Salihu,gazetar nga Kosova dhe Faton Arifi, gazetar i cili jeton në Nju Jork.

Shpërndaj me

Loading...