Emma Robert dhe partneri i saj, aktori Garret Hedlund, po fillojnë një kapitull të ri. Aktorja e “American Horror Story” është në pritje të fëmijës së mirë, sipas burimeve të sigurta të Us Weekly.

Zërat për një marrëdhënie mes tyre nisën fillimisht në mars të vitit 2019, kur u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në Los Angeles. Asokohe, Emma u përfol edhe për ndarjen nga ish-i fejuari, Evan Peters, me të cilin ishte në një marrëdhënie që prej vitit 2012.

Përsa i përket Hedlund, gjatë viteve 2011-2016, ai ishte i lidhur me Kirsten Dunst.

Shpërndaj me

Loading...