fbpx

Eneda Tarifa ishte triumfuesja në festivalin Kënga Magjike në Shqipëri duke u shpallur kështu më e votuara nga artistët pjesëmarrës, dhe e dyta nga votimi i jurisë dhe i publikut, por të gjitha pikët e grumbulluara bashkë bënë që ajo të marrë trofeun.

Pasi doli në skenë Jonida u duartrokit nga një pjesë  e publikut, ndërsa më pas në sallë filloi të dëgjoheshin brohorima me emrin e Fifit, pasi ajo ishte pretendetja për të fituar çmimin e parë.

Eneda Tarifa tha se pikët maksimale ja dha Fifit dhe është e gatshme ta ndaj çmimin duke kënaqur kështu publikun që e mbështeti me duartrokitje.

Shpërndaj me

Loading...