Erëra të forta dhe reshje të furishme shiu, kanë përfshirë qytetin e Fierit pasditen e sotme. Qyteti është pushtuar nga erëra me shpejtësi shumë të lartë. Në rrugë ka kaos, si dhe kanë rënë peme të thyera. Në pothuajse të gjithë vendin tonë ditën e sotme kanë mbizotëruar vranësirat dhe reshjet e shiut. Edhe temperaturat e ajrit kanë pësuar një rënie me disa gradë. /rtsh/

Shpërndaj me

Loading...