fbpx

Stormi, vajza e Kylie Jenner ka shijuar pushimet në resortet luksoze dimërore së bashku me mamanë e saj. Së fundmi Kylie Jenner ka publikuar një video ku shihet vajza e saj, dy vjeçe duke skijuar me një skateboard dhe duker se vajza dy vjeçare ja ka marrë dorën.

E veshur me të gjitha pajisjet për mbrojtje ajo duket se nuk  e vret shumë mendjen dhe po shijon këtë eksperience të pare skijimi edhe pse zor mund ta kuptojë se çfarë po bën.

Gjithsesi ky moment është shpërndarë në gjithë botën dhe shumë emra të njohur kanë komentuar përfshirë këty motrat Bella dhe Gigi Hadid dhe gjithë familja Kardashian duke e shprehur lumturinë dhe krenarinë e tyre për këtë fakt.

Shpërndaj me

Loading...