Sipas të përditshmes italiane , “Gazzetto dello Sport” , Paolo dhe djali i tij, Daniel Maldini, e kanë kaluar me sukses virusin “Covid 19” , pasi që dy javë më parë, në rrjetet sociale lajmëruan se janë prekur nga pandemia botërore.

Mirëpo në testin e fundit që i është bërë dyshes, të dy rezultuan negativ dhe tashmë po i kthehen normalitetit.

Ndryshe, Maldini tashmë është larguar nga Milani për shkak të zhvillimeve që çuan në shkarkimin e Zvonimir Boban, ndërsa, Daniel Maldini, është i përfshirë në skuadrën e parë të Milanit.

Shpërndaj me

Loading...