fbpx

Milan ka prezantuar zyrtarisht fanellën për sezonin e ri. E krijuar nga “Puma”,  ndërsa “rossonerët” do ta veshin fanellën e re më 2 gusht kundër Kaliarit.

“Puma ka prezantuar fanellën e parë të Milanit që do të bartet nga ekipi i meshkujve, femrave dhe sektori i të rinjve nga sezoni 2020/21”, thuhet në njoftimin e “Puma”-s.

“Fanella është e krijuar me elegancë dhe simbolikën e qytetit të Milanos dhe arkitekturën e saj”.

Shpërndaj me

Loading...