fbpx

FC Shkupi konfirmoi se ka arritur akordin me sulmuesin rus Dzhamal Dibirgadzhiev. Palët kanë firmosur kontratë tre vjeçare, ndërsa të mërkurën pritet të jetë në dispozicionin e trajnerit Muharem Bajrami. Dzhamal Dibirgadzhiev te FC Shkupi vjen nga kampionati rus,ndërsa gjatë karrierës së tij ka luajtur për ekipet si Chernomorets, Anzhi Makhachkala, Veles Moskov dhe CD Fátima.

Shpërndaj me

Loading...