Mbrojtësi i Pari Sen Zhermenit, Tiago Silva mund ta vazhdojë karrierën në Turqi.

Sipas portalit turk “Fotomaç”, Fenerbahçe është i interesuar për brazilianin 35-vjeçar, kontrata e të cilit me parisienët skadon në korrik.

Në sezonin 2019/2020, Silva ka luajtur 30 ndeshje për PSZH-në, ku luan prej vitit 2012, ka shënuar një gol dhe ka një asistim.

Shpërndaj me

Loading...