fbpx

Atalanta dhe PSZH takohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, në një format të ri që do të fillojë në Lisbonë.

Shkaku i pandemisë “COVID 19”, UEFA ka vendosur që fazën finale të Ligës së Kampionëve këtë sezon ta përfundojë në formë “Play Off”, me nga një ndeshje të zhvilluar.

Me fillim nga ora 21:00, dy skuadrat me formën më të lartë këtë sezon në Evropë takohen mes vete.

Shpërndaj me

Loading...