fbpx

Genta Ismajli është në rehatinë e saj, duke shijuar pushimet në një vend bregdetar të paidentifikuar, ndërsa njerëzit janë të mendimit se këngëtarja është në pritje të ëmbël. E gjitha nisi nga një foto me një fustan gri të gjatë.

Dihet botërisht që ngjyra gri të tregon disa kilogramë më shumë, megjithatë për disa ndjekës Genta është shtatzënë.

Deri në këto momente, këngëtarja nuk ka reaguar. Genta konfirmoi lidhjen me biznesmenin turk në nëntor, ndërsa në shkurt tregoi se është fejuar dhe gjithçka është bërë serioze.

Shpërndaj me

Loading...