fbpx

Tani që të gjithë jemi të izoluar nëpër shtëpi shkaku i përhapjes së virusit korona, televizioni Alsat ju sjell disa filma gjatë fundjavave për të kaluar kohën dhe për të shijuar ca filma të mirë.

Filmat do të shfaqen të shtunave dhe të dielave në ora 23:30. Ja lista e filmave të prillit:

 • Vajza e predikuesit (e shtunë, 23:30)
 • Infektimi ( e diel, 23:30)
 • Punë gjaku (e shtunë, 23:30)
 • Në tokë vdekjeprurëse (e shtunë, 23:30)
 • Magnolia (e diel, 23:30)
 • Sulm nga marsi ( e shtunë, 23:30)
 • Hakmarrësi i fundit (e diel, 23:30)

Gjithashtu mos harroni të ndiqni edhe serialet:

 • Më fal (nga e hëna deri të premten, 17:50)
 • Mos ma lësho dorën (nga e hëna deri të premten, 19:45)
 • Vajza ime e vogël (nga e hëna deri të dielën, 20:45)
 • Dashuri e pafund (nga e hëna deri të premten, 17:25)

Shpërndaj me

Loading...