fbpx

Modelja e famshme, Gigi Hadid dhe këngëtaria Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë. Modelja solli në jetë një vajzë dhe lajmin e ndau vetë në rrjete sociale me një foto të veçantë, ku duket dora e Zayn dhe vogëlushes. “Vajza jonë iu bashkua botës sonë këtë fundjavë dhe që tani e ka ndryshuar jetën tonë. Kaq e dashuruar”, shkruan Gigi.

Edhe Zayn ka ndarë këtë moment pranë vogëlushes dhe shkruan se dashuria për të është përtej asaj që mund të kuptohet. Ata nuk e kanë zbuluar akoma emrin e vogëlushes.

Shpërndaj me

Loading...