Partnerja e Cristiano Ronaldos di të jetë një femër joshëse e të kujdeset shumë për veten, por edhe t’i kushtojë thuajse të gjithë kohën fëmijëve të saj si një super mama e vërtetë.

Postimet e herë pas hershme me të vegjlit e Georgina Rodriguez dhe yllit të Juventusit nuk kanë munguar në Instagram.

Shpërndaj me

Loading...