fbpx

Gruaja e yllit të Premier League-s, Riyad Mahrez shfaqet në një video duke i dhënë makinës, por duke i vendosur këmbët në kroskot e jo tek pedalet.

Rita Mahrez e cila është martuar me lojtarin e Manchester City-t jepet duke qarkulluar në një autostradë ku ka dhe shumë makina të tjera duke rrezikuar dhe jetën e të tjerëve me manovrën e saj. Gjithçka e regjistruar në kamera 25 vjeçarja e poston në instagram ku ka marrë dhe shumë kritika.

Ajo u ndalua nga një patrullë policie dhe u gjobit për shkelje të rregullave të qarkullimit.

Shpërndaj me

Loading...