Fahriye Evcen është gruaja e aktorit të njohur turk, Burak Ozcivit.

Burak është një ndër aktorët më të suksesshëm turk e që në publikun shqiptr u bë I njohur em rolin e Kemalit në serialin shumë të njohur turk ‘Kara Sevda’.

Mediat turke tani flasin për një shtatzëni të mundshme të Fahriyes, pasi sipas tyre ka nje kohë të gjatë ajo ka postuar fotografi vetëm të fytyrës e jo të trupit.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa grim, dhe duket se është shëndoshur më shumë

Shpërndaj me

Loading...