Të shumta kanë qenë urimet e miqve, kolegëve e fansave drejtuar Ronaldos për ditëlindjen e tij, mirëpo vëmendjen na e mori surpriza e partneres së tij, Georgina Rodriguez.

Pasi i dhuroi një buqetë të madhe me trëndafila të bardhë dhe i shkroi një dedikim special, Georgina e ka befasuar partnerin me një dhuratë që kap shifra marramendëse.

Ajo i ka dhuruar futbollistit një makinë Mercedes Benz në ngjyrë të zezë, e cila ka kushtuar plot 114.336 paund.

Georgina e drejtoi partnerin tek makina, e cila ishte zbukuruar me një fjongo të madhe të kuqe, ndërkohë që pranë saj qëndronin miqtë e personat e afërm të Ronaldos.

 

View this post on Instagram

 

Felicidades al hombre de mi vida! Qué ganas de transportar nuestro amor en tu regalo 💝🏎 🎁 @cristiano #happybirthday

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Shpërndaj me

Loading...