fbpx

Sipas të përditshmes “Marca”, njëri ndër futbollistët më të mirë të Valencias, mesfushori Feran Tores, është futbollist i ri i Man. Sitit. Skuadra angleze ka pranuar kërkesën e Valencias, që kap shifrën prej 25 mln euro, plus 12 mln euro të tjera si bonuse, me çka mesfoshori 20 vjeçar do të duhet të firmos kontratën 5 vjeçare me Sitin. Skuadra nga Mançesteri ishte fituese në garën me Juventusin, Borusia Dortmundin, Real Madridin dhe Arsenalin.

Shpërndaj me

Loading...