fbpx

Mbrëmjen e kaluar në festën e organizuar nga Elton John për “Oscars 2020”, ka marrë pjesë edhe këngëtarja Bleona Qereti.

Ylli shqiptar ka shkëlqyer me fustanin dizajnuar nga stilsti Yousef Al Jasmi, ndërsa grimin ia ka besuar Lili Ismailit. Flokët i ka lënë si gjithmonë natyrale, të krehura drejt dhe të hedhura pas veshit.

Bleona ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj pasi fustani shkëlqente i gjithi.

Por, më shumë vëmendje tërhoqi transparenca e tij.

Fustani që kishte zgjedhur Bleona i linte shumë vend imagjinatës dhe thuajse çdo gjë duket sheshit.

Ashtu si dy vite më parë Bleona ka guxuar mjaftueshëm me veshjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

#Bleona #oscars2020 @theacademy #eltonjohnoscarparty #theacademy

A post shared by Bleona (@bleona) on

Shpërndaj me

Loading...