fbpx

Harry dhe Meghan mund t’i shohim shumë shpejt në ekran. Thuhet se dyshja ka nënshkruar me Netflix, që t’i ndjekë ata me kamera gjatë përditshmërisë së tyre për 3 muaj rresht.

Thuhet se kjo marrëveshje, nëse vërtet është firmosur, do i sjellë atyre 112 milionë paund.

Çifti po mendon të japë një shembull pozitiv tek njerëzit duke shfaqur veprimtaritë e përditshme bamirëse në të cilat janë angazhuar.

Kujtojmë se njē format i tillë është edhe “Keeping up with Kardashians”, i cili është në sezonin e fundit dhe nuk do të vijë më në 2021.

 

Shpërndaj me

Loading...