fbpx

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në Golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja.

Kerkojm nje grua Instagram @welcome.to.durres

Publiée par Vollga Durres sur Lundi 2 décembre 2019

Shpërndaj me

Loading...