Demir Imeri aktualisht është në BeH dhe është duke u stëtvitur me skuadra e Shiroki Brijeg, ku pas 10 ditësh do të dihet se a do të vazhdojë me këtë skuadër. Imeri që është 24 vjeç , vjen nga skuadra e Olimpik Donjetc në Ukrainë. Nga klubi boshnjak kanë konfirmuar se futbollisti është në provë 10 ditore dhe pas kësaj periudhë do të vendoset se a do t’i ofrojnë kontratës Demir Imerit. Anësori shqiptarë ishte pjesë e Olimpik Donjetc, PS Kemi, Kamza, Renova-s, Horizont Turnovës, Shkëndijës dhe Rabotniçkit.

Shpërndaj me

Loading...