Pete Davidson, ish I dashuri i Ariana Grandes është parë së fundmi në New York me të dashurën e tij të re e cila është hiç më pak se vajza e modeles Cindy Crawford. Vajza e saj Kaia Verber e cila po hec në hapat e së ëmës dhe Pete Davidson janë parë së bashku të kapur për duar duke e konfirmuar kështu lidhjen e tyre, fjalët e së cilët qarkullonin prej kohësh në media.

Ata u panë së bashku fillimisht në Malibu, më pas në rrugët e New Yorkut mirëpo nuk pranonin lidhjen e tyre, duke thënë se janë vetëm shok dhe se Kaia, vajza e modeles së famshme nuk mund të fokusohet tek dashuria sepse është shumë e zënë me punë.

Gjithsesi dyshja duket e lumtur me njëri tjetrin dhe të dy përpiqen të njihen  akoma më shumë.

Shpërndaj me

Loading...