fbpx

Make up Artisti I famshëm Ariel që ka një shoqëri të pandarë me këngëtaren shqiptare Anxhelina Hadërxhonaj ka uruar këngëtaren për ditëlindje me një post shumë të veçantë.

Ai ka rrëfyer se si dyshja kanë shkuar drejt Hollywoodit pa patur para dhe duke fjetur në një studio me dyshekë që fryheshin me ajër.

Posti ka prekur mijëra komentues, poashtu edhe Anxhelinën e cila është shprehur se për ditëlindje gjithmonë arrin ta bëjë këtë gjë dhe shprehet se kanë qenë të lumtur bashkë atëherë siç janë edhe tani.

Shpërndaj me

Loading...