Si të gjithë të tjerët edhe Besi dhe Xhensila po i kalojnë këto ditë në karantinë. Besi shpesh ka shpërndarë fotografi në instagram se si e kalon kohën, ndonjëherë për t’u tallur e ndonjëherë për të ju ofruar ndjekësve ndonjë këshillë.

Së fundmi ai publikoi një video ku shihet duke kërcyer me Xhensilën dhe duke improvizuar. Ndiqeni videon më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

Kjo kitara ishte vrasese! 😂😂😂. Ne kushte shpie, por jena mire akoma!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Shpërndaj me

Loading...