fbpx

Reperi Sergio ka folur rreth jetës luksoze që bëjnë shumë nga këngëtarët shqiptar përfshirë dhe veten e tij. Ai shpjegon se nga këngët dhe klikimet që publikohen në Youtube mund të fitohet shumë para dhe meqe artistët arrijnë të marrin miliona klikime mund të bëjnë një jetë luksoze.

Sergio ka treguar që për këngën e tij më të klikuar ‘Dije Zemër’ka fituar rreth 30 000 euro gjë që I’a mundëson të ketë një jetë luksi.

Shpërndaj me

Loading...