fbpx

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi dashurinë e saj me aktorin Besnik Krapi në martesë vetëm pak ditë më parë.

Dhe Jonida më në fund ka ndarë me fansat disa foto nga ceremonia e saj e martesës.

Aktorja shprehet se ky ishte momenti më emocionues i jetës së saj.

“Momenti më emocionues i jetës sime,”-shkroi ajo në përshkrimin e fotove.

Nusja celebrimin e martesës ia kishte besuar shoqes së saj të zemrës, këngëtares Elvana Gjata.

Ceremonia u mbajt në plazhin e Golemit nën perëndimin e diellit.

 

Shpërndaj me

Loading...