Aron Remzi , pas qëndrimit 12 mujor në Itali, mund sërisht të rikthehet në Premier Ligën e Anglisë Mediat në Itali raportojnë se Çellsi mund të jetë destinimi i ri i Remzit, pasi Maurizio Sarri po kërkon të rindërtojë mesfushën e tij, ndërsa në të e planifikon edhe Zhorginjon, që kohëve të fundit nën drejtimin e Frenk Lampardit nuk gjen hapësirë në ekipin e parë. Trajneri Sarri kërkon që të ribashkohet për herë të tretë me Zhorginjon, pasi ishin së bashku te Napoli dhe Çellsi.

Shpërndaj me

Loading...